ERZ-E05F471
Shenzhen Chive Electronics Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-E05F471
Diameter : 7 mm
Voltage Rating AC : 300 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 1.2 kA
Surge Energy Rating : 32 J
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 775 V
Series : ERZ-E
Varistor Voltage : 470 VDC
Voltage Rating DC : 385 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 100 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors ERZ-E 5mm 470V T&R ZNR Surge Absorber